Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 22 stycznia 2021,     Imieniny: Anastazego, Wincentego
  Strona główna\ ...\ Sport

    X kolejka A - klasy i IX - B klasy lubaczowskiej - 11 października 2009

X kolejka 11 października 2009

Ursus Dachnów 3-2 Zdrój Horyniec
Roztocze Narol 3-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 0-4 Start Lisie Jamy
Unia Łukawiec 1-2 Huragan Basznia Dolna
Czerwoni Cewków 1-3 Ryszkowa Wola
Błękitni Futory 1-8 Santos Piwoda
Juvenia Cieszanów 1-2 Graniczni Krowica

IX kolejka 11 października 2009

Leśnik Płazów 1-4 Dąb Cetula
Gwiazda Wielkie Oczy 12-0 Orkan Załuże
Rolnik Wólka Krowicka 0-5 Zryw Młodów
Zalew Stary Lubliniec 2-4 Tanew Wola Wielka
Miękisz Nowy 1-2 Błękitni Zalesie
Zabiała Stare Sioło 1-3 Walter Opaka


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-10-12 08:24:53
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-10-12 08:26:23
 
    XI kolejka A - klasy i X - B klasy lubaczowskiej - 18 października 2009

XI  kolejka  A klasy - 18 października 2009

Graniczni Krowica 4-2 Ursus Dachnów
Santos Piwoda 2-2 Juvenia Cieszanów
Ryszkowa Wola 2-0 Błękitni Futory
Huragan Basznia Dolna 4-0 Czerwoni Cewków
Start Lisie Jamy 11-2 Unia Łukawiec
Roztocze Ruda Różaniecka 1-2 Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec 1-2 Roztocze Narol

X kolejka B klasy - 18 października 2009

Dąb Cetula 1-2 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 3-1 Zabiała Stare Sioło
Tanew Wola Wielka 1-3 Miękisz Nowy
Zryw Młodów 3-3 Zalew Stary Lubliniec
Orkan Załuże 0-3 Rolnik Wólka Krowicka
Leśnik Płazów 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-10-19 08:45:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-10-19 09:12:46
 
    XII kolejka A - klasy i XI - B klasy lubaczowskiej - 25 października 2009

XII kolejka - 25 października 2009


Ursus Dachnów 1-8 Roztocze Narol 
Victoria Stary Dzików 1-4 Zdrój Horyniec 
Unia Łukawiec 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka 
Czerwoni Cewków 2-4 Start Lisie Jamy 
Błękitni Futory 0-1 Huragan Basznia Dolna 
Juvenia Cieszanów 3-0 Ryszkowa Wola 
Graniczni Krowica 2-2 Santos Piwoda 

XI kolejka - 25 października 2009

Gwiazda Wielkie Oczy 4-1 Dąb Cetula 
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Leśnik Płazów 
Zalew Stary Lubliniec 8-0 Orkan Załuże 
Miękisz Nowy 0-5 Zryw Młodów 
Zabiała Stare Sioło 3-0 Tanew Wola Wielka 
Walter Opaka 2-2 Błękitni Zalesie 

   Drużyny B klasy zakończyły tegoroczne rozgrywki. Mistrzem "jesieni" zostali Błekitni Zalesie, drugie miejsce, premiowane awansem do A klasy zajmuje Zryw Młodów.





Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-10-26 09:06:10
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-10-26 09:11:51
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi aktualne  
 Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych  
 Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości  
 Zapytania ofertowe  
 Archiwum przetargów  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory do Europarlamentu 2019  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: