Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 18 stycznia 2021,     Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
  Strona główna\ ...\ Sport

    Wyniki XV kolejki A i XII kolejki B klasy - 4-5 kwietnia 2009

    Wyniki XV kolejki A i XII kolejki B klasy :
A klasa:
Santos Piwoda 1-4 Huragan Basznia Dolna
Zryw Młodów 4-1 Unia Łukawiec
Orkan Załuże 0-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 3-2 LKS Ryszkowa Wola
Juvenia Cieszanów 1-1 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 0-0 Błękitni Futory
Czarni Oleszyce 3-0  Ursus Dachnów (w Dachnowie, Czarni Oleszyce gospodarzem)

B klasa:
Tanew Wola Wielka 1-1 Graniczni Krowica
Rolnik Wólka Krowicka 5-1 Walter Opaka
LKS Miękisz Nowy 1-2  Błękitni Zalesie
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 Dąb Cetula (zawodnicy gości nie posiadali aktualnych badań lekarskich)
Gwiazda Wielkie Oczy - Czerwoni Cewków (zostało przełożone)
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Leśnik Płazów


źródło: Dziennik Polski

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-06 07:10:24
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-09 09:38:25
 
    XIV kolejka A klasy - 11 kwietnia 2009

   W przedświąteczną sobotę (11.04.2009) odbyło się 5 zaległych spotkań XIV kolejki A klasy:
Victoria Stary Dzików 1-0 Orkan Załuże
Zryw Młodów 4-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Juvenia Cieszanów 1-1 LKS Ryszkowa Wola
Zdrój Horyniec 0-0 Unia Łukawiec
Santos Piwoda 1-0 Błękitni Futory

   Wyniki spotkań, które odbyły się w pierwotnym terminie - 22 marca 2009
Ursus Dachnów 0-1 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 2-3 Czarni Oleszyce

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-14 10:58:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-14 11:09:20
 
    XVII kolejka A klasy i XIII kolejka B klasy - 19 kwietnia 2009

Kolejka XVII A klasy:

Start Lisie Jamy 1-1 Zryw Młodów
Huragan Basznia Dolna 4-1 Ursus Dachnów
Santos Piwoda 6-0 Orkan Załuże
Czarni Oleszyce 3-0 Zdrój Horyniec
Błękitni Futory 2-3 Juvenia Cieszanów
Unia Łukawiec 1-0 Victoria Stary Dzików
LKS Ryszkowa Wola 4-2 Roztocze Ruda Różaniecka


Kolejka XIII B klasy:

Rolnik Wólka Krowicka 3-2  LKS Miękisz Nowy
Graniczni Krowica 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Walter Opaka 0-4 Zalew Stary Lubliniec
Leśnik Płazów 1-2 Tanew Wola Wielka
Czerwoni Cewków 4-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 4-4 Błękitni Zalesie



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-20 07:13:39
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-20 07:19:02
 
    X Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego – 2009
FINAŁ GMINNY
Młodów 25.04.2009r.

   Dnia 25 kwietnia 2009r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Młodowie odbył się gminny finał X Podkarpackiej Olimpiady tenisa Stołowego.
   Organizatorami zawodów byli: Urząd Gminy i GOK w Lubaczowie oraz  MUKS „Partner” w Młodowie. W imprezie tej wzięło udział 75 osób w sześciu grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn:
  • do 13 lat ( urodzeni w 1996 r. i młodsi)
  • od 14 - 16 lat ( urodzeni w latach 1993 - 1995)
  • od 17 - 19 lat ( urodzeni w latach 1990 - 1992)
  • od 20 - 44 lat ( urodzeni w latach 1965 - 1989)
  • 45 lat i powyżej ( urodzeni w roku 1964 i starsi ) reprezentujących niemal wszystkie miejscowości naszej gminy.
     Oprócz sportowej rywalizacji, rozgrywki miały na celu: upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin, aktywizacja wszystkich środowisk w uprawianiu sportu a szczególnie wiejskich, popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportu, możliwej do uprawiania w każdych warunkach, likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych, propagowanie idei sportowego wychowania  i aktywności fizycznej oraz wspieranie alternatywnych form spędzania wolnego czasu, zdala od wszelkiego rodzaju nałogów.


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-29 07:30:02
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-29 07:39:51
 
    VIII Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych.
 
   W piątek, 24 kwietnia 2009 w Szkole Podstawowej w Młodowie odbyły się VIII Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych. Wzięło w nich udział łącznie 51 uczniów. Obsługę sędziowską zawodów zapewnił Jan Artymowicz.


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-29 07:47:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-29 07:59:02
 
     XVIII kolejka A klasy i XIV kolejka B klasy - 26 kwietnia 2009

Kolejka XVIII A klasy:

Zryw Młodów 2-1 Błękitni Futory
Victoria Stary Dzików 2-0 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 1-0 Huragan Basznia Dolna  
Orkan Załuże 0-7 LKS Ryszkowa Wola    
Roztocze Ruda Różaniecka 2-6 Unia Łukawiec    
Juvenia Cieszanów 3-0 Czarni Oleszyce    
Ursus Dachnów 0-1 Santos Piwoda

Kolejka XIV B klasy:

Zalew Stary Lubliniec 0-4 Rolnik Wólka Krowicka
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Graniczni Krowica  
Tanew Wola Wielka 3-0 Walter Opaka    
LKS Miękisz Nowy 2-1 Dąb Cetula    
Błękitni Zalesie 0-2 Czerwoni Cewków    
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Leśnik Płazów    



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-04-29 08:00:45
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-04-29 08:25:34
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi aktualne  
 Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych  
 Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości  
 Zapytania ofertowe  
 Archiwum przetargów  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory do Europarlamentu 2019  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: