Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 25 stycznia 2021,     Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
  Strona główna\ ...\ Sport

     XXIII kolejka A klasy i XIX kolejka B klasy - 31 maja 2009

Kolejka XXIII - A klasy
Błękitni Futory 2-6 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 1-0 LKS Ryszkowa Wola
Juvenia Cieszanów 7-0 Orkan Załuże
Zdrój Horyniec 1-0 Zryw Młodów
Ursus Dachnów 0-2 Victoria Stary Dzików
Santos Piwoda 4-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Czarni Oleszyce 4-1 Unia Łukawiec

Kolejka XIX - B klasy
Leśnik Płazów 1-6 Graniczni Krowica
Walter Opaka 1-4 Czerwoni Cewków
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 LKS Miękisz Nowy
Tanew Wola Wielka 2-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Zalew Stary Lubliniec 1-4 Błękitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Dąb Cetula




Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-06-01 07:23:27
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-06-01 07:28:40
 
    Gminna Liga Lekkoatletyczna Chłopców – Gimnazjada Igrzyska Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

   Na stadionie miejskim w Lubaczowie dnia 20 maja 2009 r odbyły się mistrzostwa gminy w lekkiej atletyce – Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna Chłopców i Igrzyska Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.
   Zawody zostały zorganizowana z inicjatywy Gminnego Animatora Sportu przy współpracy MUKS „Partner” w Młodowie i dofinansowaniu Urzędu Gminy Lubaczów.
   Celem imprezy było wyłonienie mistrza gminy w w/w dyscyplinach, popularyzowanie konkurencji lekkoatletycznych, integracja środowisk szkolnych, sportowe uaktywnienie młodzieży, a przede wszystkim promocja zdrowia.
   Do zawodów Ligi Lekkoatletycznej zgłosiły się drużyny:
  1. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Baszni Dolnej,
  2. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Młodowie,
  3. Publiczne Gimnazjum w Wólce Krowickiej.

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-06-02 11:30:29
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-06-02 11:36:19
 
     XXIV kolejka A klasy i XX kolejka B klasy - 7 czerwca 2009

Kolejka XXIV A klasy

Zryw Młodów 2-2 Juvenia Cieszanów
Orkan Załuże 1-9 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 7-5 Czarni Oleszyce
Unia Łukawiec 0-3 Huragan Basznia Dolna
LKS Ryszkowa Wola 2-1 Santos Piwoda
Roztocze Ruda Różaniecka 6-0 Ursus Dachnów
Victoria Stary Dzików 1-4 Zdrój Horyniec

Kolejka XX B klasy

Graniczni Krowica 1-1 Walter Opaka
Czerwoni Cewków 2-1 Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Zalesie 4-2 Tanew Wola Wielka
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Dąb Cetula 4-1 Zalew Stary Lubliniec
LKS Miękisz Nowy 6-0 Leśnik Płazów



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-06-07 22:13:20
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-06-08 09:11:23
 
     XXV kolejka A klasy i XXI kolejka B klasy - 14 czerwca 2009

Kolejka XXV - A klasy
Zryw Młodów 10-0 Orkan Załuże
Huragan Basznia Dolna 2-5 Start Lisie Jamy
Juvenia Cieszanów 4-1 Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec 4-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Ursus Dachnów 3-3 LKS Ryszkowa Wola
Santos Piwoda 4-1 Unia Łukawiec
Czarni Oleszyce 3-1 Błękitni Futory

Kolejka XXI - B klasy
Rolnik Wólka Krowicka 0-2 Graniczni Krowica
Walter Opaka 0-3 Leśnik Płazów
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 LKS Miękisz Nowy
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Błękitni Zalesie
Tanew Wola Wielka 3-4 Dąb Cetula
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Czerwoni Cewków



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-06-16 07:51:11
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-06-16 07:53:03
 
    Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej – Gimnazjada

   W dniu 5 czerwca 2009r. na stadionie miejskim w Lubaczowie odbyły się mistrzostwa gminy w Piłce Nożnej – Gimnazjada chłopców.
   Zawody zostały zorganizowana z inicjatywy Gminnego Animatora Sportu przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie.
   Celem imprezy było wyłonienie mistrza gminy w piłce nożnej, popularyzowanie gier zespołowych, dalsza integracja środowisk szkolnych, sportowe uaktywnienie młodzieży, a przede wszystkim promocja zdrowia.
   Do zawodów zgłosiły się drużyny:
  • Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Baszni Dolnej
  • Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Młodowie
  • Publiczne Gimnazjum w Wólce Krowickiej,
   Drużyny rozgrywały mecze „każdy z każdym” gdzie padły następujące wyniki:

PG Wólka Krowicka – PG NR 1 Młodów - 3 : 1
PG NR 2 Basznia Dolna – PG Wólka Krowicka - 1 : 3
PG NR 1 Młodów – PG NR 2 Basznia Dolna - 1 : 1 rzuty karne 3 : 1

Jak wynika z w/w zestawienia:
I miejsce zajęła drużyna z PG w Wólce Krowickiej.
II uczniowie z PG w Młodowie
III reprezentacja PG w Baszni Dolnej.
   Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, uczestnicy posilali się drożdżówkami i napojami zakupionymi ze środków Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie.
   Gminę naszą na zawodach powiatowych reprezentować będą chłopcy z Wólki Krowickiej.
  Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom   życzymy powodzenia na zawodach wyższego szczebla.

Gminny Animator Sportu
Jerzy Bundz


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-06-17 09:59:56
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-06-17 10:01:45
 
    XXVI kolejka A klasy i XXII kolejka B klasy - 21 czerwca 2009
Kolejka XXVI - A klasy

Orkan Załuże 0-9 Czarni Oleszyce
Błękitni Futory 2-1 Huragan Basznia Dolna
Start Lisie Jamy 1-0 Santos Piwoda
Unia Łukawiec 3-0 Ursus Dachnów
LKS Ryszkowa Wola 1-0 Zdrój Horyniec
Roztocze Ruda Różaniecka 0-2 Juvenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 1-3 Zryw Młodów

   Była to ostatnia kolejka rozgrywek A klasy lubaczowskiej sezonu 2008/09, awans do klasy okręgowej uzyskała drużyna Czarnych Oleszyce, spadek do B klasy dotknął (w wyniku spadku Roztocza Narol z klasy okręgowej) dwie drużyny: Zryw  Młodów i Orkan Załuże. 

Kolejka XXII - B klasy

Graniczni Krowica 7-1 Zalew Stary Lubliniec
LKS Miękisz Nowy 2-1 Walter Opaka
Leśnik Płazów 3-4 Rolnik Wólka Krowicka
Czerwoni Cewków 3-0 Tanew Wola Wielka (wo) goście nie przyjechali
Dąb Cetula 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Zalesie 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło (wo) goście nie przyjechali

   Klasa B zakończyła rozgrywki, awans do klasy A zdobyły dwie pierwsze drużyny, czyli: Graniczni Krowica i Czerwoni Cewków. Gratulujemy



Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2009-06-22 07:09:10
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2009-06-22 07:16:18
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi aktualne  
 Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych  
 Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości  
 Zapytania ofertowe  
 Archiwum przetargów  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory do Europarlamentu 2019  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: