Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 18 stycznia 2021,     Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
  Strona główna\ ...\ Sport

    XIX kolejka A - klasy i XV - B klasy lubaczowskiej - 2 maja 2010

Kolejka XIX A klasy

Start Lisie Jamy 6-1 Ursus Dachnów
Huragan Basznia Dolna 1-2 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Ryszkowa Wola - Zdrój Horyniec nie odbył się z powodu zalania boiska
Santos Piwoda 1-2 Roztocze Narol
Graniczni Krowica 3-1 Victoria Stary Dzików
Juvenia Cieszanów 4-2 Unia Łukawiec
Błękitni Futory 5-1 Czerwoni Cewków


Kolejka XV B klasy

Zryw Młodów 8-0 Tanew Wola Wielka
Orkan Załuże 1-11 Błękitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 0-2 LKS Miękisz Nowy
Zalew Stary Lubliniec 3-2 Dąb Cetula
Gwiazda Wielkie Oczy 7-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Leśnik Płazów 2-1 Walter Opaka


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2010-05-04 07:18:20
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2010-05-04 07:24:12
 
    Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów

   W dniu 29.04.2010 r. na boisku „ORLIK 2012” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach odbyły się  Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców i Dziewczyn w Mini Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy w Lubaczowie.
   Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z: Zespołu Szkół Publicznych w  Baszni Dolnej, SP Dąbków, SP Krowica Sama,  Zespołu Szkół Publicznych Młodów i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach.
Drużyny wystąpiły w sześcioosobowych składach – 5 graczy w polu i bramkarz (+ 4 rezerwa). Wśród dziewczyn turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”  co umożliwiło wszystkim uczniom w pełni wykazać swoje zdolności i umiejętności, a chłopcy wyłaniali finalistów po rozgrywkach grupowych.


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2010-05-05 06:54:55
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2010-05-05 07:08:02
 
    XX kolejka A - klasy i XVI - B klasy lubaczowskiej - 9 maja 2010

Kolejka XX A klasy


Ursus Dachnów 1-1 Błękitni Futory
Czerwoni Cewków 2-5 Juvenia Cieszanów
Unia Łukawiec 2-3 Graniczni Krowica
Victoria Stary Dzików 1-3 Santos Piwoda
Roztocze Narol 4-0 LKS Ryszkowa Wola
Zdrój Horyniec 5-1 Huragan Basznia Dolna
Roztocze Ruda Różaniecka 5-3 Start Lisie Jamy

Kolejka XVI B klasy

Dąb Cetula 1-5 Zryw Młodów
Tanew Wola Wielka 4-4 Orkan Załuże
Błękitni Zalesie 0-1 Leśnik Płazów
Walter Opaka 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-5 Rolnik Wólka Krowicka
LKS Miękisz Nowy 1-0 Zalew Stary Lubliniec


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2010-05-10 07:04:11
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2010-05-10 07:05:39
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi aktualne  
 Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych  
 Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości  
 Zapytania ofertowe  
 Archiwum przetargów  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory do Europarlamentu 2019  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: