Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 25 stycznia 2021,     Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
  Strona główna\ ...\ Sport

    XI Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Warcabach 100-polowych

   15 listopada w Domu Kultury w Młodowie odbyły się  XI Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Warcabach 100-polowych.

Klasyfikacja końcowa:
Gimnazja:
1. Gimnazjum w Horyńcu-Zdroju (Wołczak Wojciech, Nesterak Wiktor, Zaborniak Natalia) Opiekun: Kuchciak Leszek
2. Gimnazjum w Dachnowie (Mroczko Klaudia, Bielko Mateusz, Czura Małgorzata) Opiekun: Bielko Piotr
3. Gimnazjum w Młodowie I (Staromiejska Dominika, Bogusz Konrad, Pruchnik Wioletta) Opiekun:  Szczybyło Andrzej
4. Gimnazjum w Lisich Jamach (Mosiężny Piotr, Misztal Przemysław, Smoliniec Krystyna) Opiekun: Mińdziak Andrzej
5. Gimnazjum w Młodowie II (Sydor Monika, Gałązka Izabela, Łepcio Joanna) Opiekun: Szczybyło Andrzej

Szkoły podstawowe:
1. Szkoła Podstwowa w Nowym Bruśnie I (Zaborniak Klaudia, Pleskacz Kamil, Pleskacz Justyna) Opiekun:  Ślusarczyk Mieczysław
2. Szkoła Podstwowa w Horyńcu-Zdroju  I (Skibicki Mateusz, Szawłoga Radosław, Krzyśkowska Sylwia) Opiekun: Przednowek Barbara
3. Szkoła Podstwowa w Horyńcu-Zdroju II (Kazik Łukasz, Ważny Mateusz, Żuk Angelika) Opiekun: Przednowek Barbara
4. Szkoła Podstwowa w Dachnowie (Bielko Michał, Gudz Mateusz, Mroczko Wiktoria) Opiekun: Bielko Piotr
5. Szkoła Podstwowa w Młodowie I (Chomyszyn Jakub, Staromiejski Kamil, Słomiana Paulina) Opiekun: Andrzej Szczybyło
6. Szkoła Podstwowa w Lisich Jamach (Klufas Robert, Szczybyło Paweł, Smoliniec Justyna) Opiekun: Mińdziak Andrzej
7. Szkoła Podstwowa w Nowym Bruśnie II (Kudyba Łukasz, Starzec Paweł, Kołodziej Wiktoria) Opiekun: Ślusarczyk Mieczysław
8. Szkoła Podstwowa w Młodowie II (Byczko Hubert, Pruchnik Piotr, Sopel Aleksandra) Opiekun: Szczybyło Andrzej


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2011-11-23 08:28:09
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2011-11-23 08:40:09
 
    Koniec rundy jesiennej A i B klasy - sezon 2011/2012

   Drużyny Ludowych Klubów Sportowych działające na terenie Gminy Lubaczów, biorąc udział w rozgrywkach ligowych korzystały w 2011 roku z dotacji udzielonej przez Gminę Lubaczów.
 

Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2011-11-23 09:11:32
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2011-11-23 09:16:23
 
Archiwum


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport  
 Sport szkolny  
 Dla rolników !  
 Przetargi aktualne  
 Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych  
 Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości  
 Zapytania ofertowe  
 Archiwum przetargów  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory do Europarlamentu 2019  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: