Rada Gminy  
 Radni Rady Gminy  
 Przewodniczący Rady  
 Komisje Rady  
 Imienne wykazy głosowań radnych oraz nagrania obrad sesji  
   

    Gmina  
 Herb, sztandar, flaga  
 Honorowi obywatele  
 Historia  
 Gmina w liczbach  
 Sołectwa  
 Warunki przyrodnicze  
 Rezerwat Kamienne  
 Publikacje  
   

    Urząd - kontakt  
 Władze  
 Struktura Urzędu  
 Karty informacyjne  
 Jednostki organizacyjne  
   

    RODO  
 Klauzula informacyjna  
   

   

Dziś jest: 19 kwietnia 2024,     Imieniny: Adolfa, Tymona
  Strona główna\ ...\ Aktualności

  XVII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych

   W dniu 30.05.2018r. w Kresowej Osadzie, w nowo powstałej hali bankietowo-kongresowej „Przystanek Kresy”, odbyły się XVII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych. Celem zawodów była popularyzacja warcabów wśród uczniów szkół podstawowych naszego powiatu. Do rywalizacji przystąpiło ok. 70 uczniów w czterech kategoriach. Po wielogodzinnych zmaganiach końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco.

Dziewczęta - kategoria ur. 2005 i młodsze:

  1. Kornaga Klara SP Horyniec-Zdrój
  2. Hulak Kinga SP Horyniec-Zdrój
  3. Brzyska Marta Beata SP Stary Dzików
  4. Węgrzyn Wiktoria SP Horyniec-Zdrój
  5. Nazarko Julia SP Horyniec-Zdrój
  6. Słotwińska Natalia SP Horyniec-Zdrój
  7. Szpunar Oliwia SP Stare Oleszyce
  8. Stefanów Zuzanna SP Stare Oleszyce
  9. Mazurkiewicz Diana SP Stary Dzików
  10. Kalmuk Julia SP Oleszyce

Chłopcy - kategoria ur. 2005 i młodsi:

  1. Weber Tobiasz SP Basznia Dolna
  2. Basznianin Dawid SP Horyniec-Zdrój
  3. Kalmuk Filip SP Stare Oleszyce
  4. Skibicki Jakub SP Horyniec-Zdrój
  5. Błaż Jakub SP Oleszyce
  6. Siteń Dawid SP Nr 1 Lubaczów
  7. Gier Dawid SP Stare Oleszyce
  8. Butyński Radosław SP Oleszyce
  9. Stelmach Michał SP Dachnów
  10. Głuszek Damian SP Młodów

Dziewczęta - kategoria ur. 2009 i młodsze:

  1. Haliniak Wiktoria SP Basznia Dolna
  2. Banaś Julia SP Horyniec-Zdrój
  3. Wołczak Katarzyna SP Horyniec-Zdrój
  4. Kozicka Jagoda SP Stary Dzików
  5. Petryniak Katarzyna SP Horyniec-Zdrój
  6. Ozimek Maja SP Stary Dzików
  7. Janusz Justyna SP Stare Oleszyce
  8. Szpunar Amelia SP Stare Oleszyce
  9. Cierpisz Maja SP Stare Oleszyce
  10. Kalmuk Nina SP Stare Oleszyce

Chłopcy - kategoria ur. 2009 i młodsi:

  1. Hanasiewicz Mateusz SP Basznia Dolna
  2. Papiernicki Jakub SP Horyniec-Zdrój
  3. Ludwik Norbert SP Basznia Dolna
  4. Młodowiec Sebastian SP Basznia Dolna
  5. Ciepły Dawid SP Basznia Dolna
  6. Rozwód Michał SP Basznia Dolna
  7. Gołębiowski Filip SP Horyniec-Zdrój
  8. Pachla Filip SP Horyniec-Zdrój
  9. Lorenc Patryk SP Basznia Dolna
  10. Gier Bartosz SP Stare Oleszyce

   Dla zwycięzców przygotowane zostały nagrody w postaci medali, dyplomów i pucharów, które ufundowali Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie oraz Starostwo Powiatowe w Lubaczowie. Wszyscy uczestnicy oraz opiekunowie otrzymali posiłek przygotowany przez  „Kresową Osadę”. Nad całością zawódów czuwał sędzia Jan Artymowicz.

Organizatorami zawodów byli:

  1. Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie
  2. Uczniowski Klub Sportowy „Partner” w Młodowie
  3. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie

GOK Lubaczów
Fot. J.A.


Informacje wprowadził: Tomasz Mach 2018-06-07 10:25:37
Ostatnia modyfikacja: Tomasz Mach 2018-06-08 08:51:27


 Aktualności  
 Zapowiedzi  
 Sołectwa  
   
 Dane teleadresowe  
 Kalendarz wydarzeń  
   
 Informacje/ogłoszenia
/podatki
 
 Rewitalizacja  
 Realizowane inwestycje  
 Nowa Gazeta  
 Sport szkolny  
 Sport  
 Dla rolników !  
 Przetargi aktualne  
 Zapytania ofertowe  
 Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości  
 Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych  
 Nieruchomości na sprzedaż  
 Gminny Zespół Reagowania  
 Dokumenty strategiczne  
  Wybory do Europarlamentu 2019  
 Archiwum  
 
  Przedsiębiorczość
   
 Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów  
 
  Organizacje pozarządowe
 
  SISGGL
 Równać Szanse  
 
 
 
Ver. 0.9997   
© 2007 - 10 .: Urząd Gminy Lubaczów :. RiPG .: